Systém Inoutic Prestige

plastove okna poprad deceuninck prestige_1Profil plastových okien Inoutic Prestige je vyrábaný zo stabilizovaného tvrdého PVC – vďaka tomu má okenný systém Inoutic Prestige dlhú životnosť pri stálej kvalite. Robustný, pevný profil Inoutic Prestige je veľmi trvanlivý a odolný. Hladký povrch navyše nevyžaduje žiadnu zvláštnu údržbu a odoláva všetkým poveternostným podmienkam.

Šesťkomorový systém zo stavebnou hĺbkou 76 mm, stredovým a dorazovým tesnením je vhodný pre všetky typy stavieb a rekonštrukcií.

Profil Inoutic Prestige ponúka elegantný dizajn vrátane 3 variantov krídiel – rovné krídlo a 2 varianty predsadeného krídla (zaoblené a hranaté). K dispozícií je farebná a povrchová úprava. Okno si môže zákazník zaobstarať s fóliou, alebo ho nechať opatriť exkluzívnou povrchovou úpravou Titanium Plus. Okenný profil Titanium plus v sebe spojuje finančné a funkčné vlastnosti plastového okna a alumíniovej povrchovej vrstvy.

Deceuninck ďalej ponúka variant certifikovaný pre energeticky pasívne domy a variant s hliníkovým opláštením. Táto široká škála doplnkov umožňuje takmer neobmedzené konštrukčné a dizajnové riešenia projektov Vášho domu alebo bytu!

Vlastnosti profilov plastových okien Inoutic Prestige:

  • tepelná izolácia – Uf = 1,1W/m2.K
  • variant pre nízko energetické domy s vypenenými komorami – Uf = 0,9W/m2.K; Uw = 0,74W/m2.K
  • zvuková izolácia – Rw až 47 dB (podľa použitého skla)
  • sú opatrené euro drážkou pre kovanie, osová vzdialenosť 13 mm
  • vysoko zabezpečené proti vlámaniu
  • recyklovateľný materiál

plastove okna poprad deceuninck prestige_big_02plastove okna poprad deceuninck prestige_big_04